Skip to main content

ZASTŘEŠENÍ, OPLÁŠTĚNÍ

Stříšky nad vchodové dveře

Stříšky nad vchodové dveře jsou velmi užitečnou a praktickou věcí. Zároveň se mohou stát i báječným doplňkem k Vašim vchodovým dveřím a celkově k Vašemu domu. Tyto stříšky spolehlivě ochrání Vaše vchodové dveře před nepřízní počasí. Již se Vám nestane, že byste měli vstupní dveře pomlácené od krup nebo brzy po nákupu zničené díky dešti, mrazu a slunci. Stříšky zároveň poslouží i Vám, jako obyvatelům daného domu. Budete mít konečně dostatek času v nepřízni počasí nalézt klíče, aniž by na Vás pršelo apod.

Navíc si ke vchodové stříšce můžete pořídit i boční stěnu, kterou můžete umístit na libovolnou stranu Vašich dveří, a ochrana před nepříznivými vlivy počasí bude ještě zvýšena. Můžete si vybírat z mnoha variant stříšek, jako jsou obloukové, rovné i s již zmíněným bokem. Konstrukci můžete zvolit buď hliníkovou, anebo zasklenou komůrkovým polykarbonátem Lexan, tl. 8 nebo 10 mm. Vybírejte mezi nenápadnými stříškami, elegantními nebo takovými, které vytvoří originální doplněk k Vašemu domu.

Stříšky se vyznačují především vysokou kvalitou a snadnou a rychlou montáží. U nás je navíc můžete získat za příznivou cenu.

Zastřešení balkonů

Naše společnost Vám dále nabízí zastřešení balkónů, které je rovněž velmi praktickým a efektivním řešením proti nepřízni počasí. Každý si určitě rád odpočine po dlouhém dni nebo o víkendu na svém balkóně, vypije si kávu nebo přečte svou oblíbenou knihu. Pokud je ovšem venku špatné počasí, je tato možnost relaxace znemožněna. A právě proto pro Vás naše firma připravila zastřešení balkónů. Díky tomu na Vás nepřízeň počasí již nevyzraje a Vy budete moci svůj balkón využívat kdykoliv se Vám zachce.

Dále nabízíme zastřešení pergol, přístřešků pro parkovací stání, zastřešení nástupišť autobusových a vlakových nádraží.

Opláštění

Pokud jste například majiteli sportovních či průmyslových hal a přáli byste si mít uvnitř více světla a tím ušetřit výdaje za spotřebu energie při svícení, máme pro Vás také řešení. Zhotovujeme totiž kvalitní prosvětlovací obvodové stěny, díky kterým získá sportovní či průmyslová hala novou tvář plnou světla. Rovněž provádíme i opláštění spojovacích krčků mezi budovami.

 
 
Chcete znát cenovou nabídku nebo si domluvit individuální zakázku?

nezávazná poptávka