Skip to main content

Prosklené fasády

V současné době je velkým trendem používání prosklené fasády na komerčních budovách. Tyto budovy poté vypadají opravdu originálně, moderně a architektonicky zajímavě. To ovšem není jejich jediná výhoda. Samozřejmostí je i úžasná prosvětlenost místností a kanceláří, které se v budově s prosklenou fasádou nacházejí.

Naše společnost Vám nabízí možnost zhotovení prosklených fasád na objekt, který si budete přát. Stačí nás kontaktovat s připraveným projektem nebo návrhem architekta a naši profesionální zaměstnanci provedou analýzu budovy, zhotovíme výkresovou dokumentaci a může se začít s instalací této designově úžasné fasády, kterou bude každý obdivovat.

Samozřejmě nabízíme instalaci prosklené fasády nejen na komerční budovy, ale můžete jimi "prosvítit" i Váš dům nebo třeba chalupu. Získáte tak úžasný výhled do okolního prostředí.

Fasádní systém je zhotoven z vertikálních hliníkových sloupů a vodorovných nosníků, které tvoří nosnou konstrukci. Zajisté je i nutné, aby daná fasáda měla tepelně-izolační vlastnosti. Těch dosahujeme tím, že je přerušen tepelný most pomocí polyamidové vložky a izolačního dvojskla, popř. trojskla.

nezávazná poptávka