PROSKLENÉ hliníkové FASÁDY

V současné době jsou velkým módním hitem prosklené fasády na komerčních budovách. Tyto budovy poté vypadají opravdu originálně, moderně a architektonicky zajímavě. To ovšem není jejich jediná výhoda. Samozřejmostí je i úžasná prosvětlenost místností a kanceláří, které se v budově s prosklenou fasádou nacházejí.

Naše společnost Vám nabízí možnost zhotovení prosklených fasád na objekt, který si budete přát. Stačí nás kontaktovat. Naši profesionální zaměstnanci provedou analýzu budovy, zhotovíme plány podle Vašich přání a může se začít s instalací této designově úžasné fasády, kterou bude každý obdivovat.

Samozřejmě nabízíme instalaci prosklené fasády nejen na komerční budovy, ale můžete jimi "prosvítit" i Váš dům nebo třeba chalupu. Získáte tak úžasný výhled do zahrady či na jiné krásné místo.

Fasádní systém je zhotoven z vertikálních hliníkových sloupů a vodorovných nosníků, které tvoří nosnou konstrukci. Zajisté je i nutné, aby daná fasáda měla tepelně-izolační vlastnosti. Těch dosahujeme tím, že je přerušen tepelný most pomocí polyamidové vložky a izolačního dvojskla, popř. trojskla.

Výběr typů prosklených fasád ALUPROF

nezávazná poptávka

Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 5.00 MB

  hliníkové dveře, zábradlí, střešní světlíky
  a další, to je THERMONT spol. s r.o.

  kontakty
  THERMONT spol. s r.o.
  Ulice 2. května 1574,
  763 61 Napajedla

  > Navigovat k sídlu

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


  kontakty
  THERMONT spol. s.r.o.
  Ulice 2. května 1574,
  763 61 Napajedla

  > Navigovat k sídlu
  +420 577 112 911

  +420 577 945 287

  +420 577 945 288

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.