PROSKLENÉ hliníkové FASÁDY

V současné době je velkým trendem používání prosklené fasády na komerčních budovách. Tyto budovy poté vypadají opravdu originálně, moderně a architektonicky zajímavě. To ovšem není jejich jediná výhoda. Samozřejmostí je i úžasná prosvětlenost místností a kanceláří, které se v budově s prosklenou fasádou nacházejí.

Naše společnost Vám nabízí možnost zhotovení prosklených fasád na objekt, který si budete přát. Stačí nás kontaktovat s připraveným projektem nebo návrhem architekta a naši profesionální zaměstnanci provedou analýzu budovy, zhotovíme výkresovou dokumentaci a může se začít s instalací této designově úžasné fasády, kterou bude každý obdivovat.

Samozřejmě nabízíme instalaci prosklené fasády nejen na komerční budovy, ale můžete jimi "prosvítit" i Váš dům nebo třeba chalupu. Získáte tak úžasný výhled do okolního prostředí.

Fasádní systém je zhotoven z vertikálních hliníkových sloupů a vodorovných nosníků, které tvoří nosnou konstrukci. Zajisté je i nutné, aby daná fasáda měla tepelně-izolační vlastnosti. Těch dosahujeme tím, že je přerušen tepelný most pomocí polyamidové vložky a izolačního dvojskla, popř. trojskla.

Výběr typů prosklených fasád ALUPROF

nezávazná poptávka

Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 5.00 MB
  captcha

  hliníkové dveře, zábradlí, střešní světlíky
  a další, to je THERMONT spol. s r.o.

  kontakty
  THERMONT spol. s r.o.
  Ulice 2. května 1574,
  763 61 Napajedla

  > Navigovat k sídlu

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


  kontakty
  THERMONT spol. s.r.o.
  Ulice 2. května 1574,
  763 61 Napajedla

  > Navigovat k sídlu
  +420 577 112 911

  +420 577 945 287

  +420 577 945 288

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.