Vchodové dveře již dávno nejsou „jen“ ochranou domova před chladem, deštěm, hlukem či „nezvanými hosty“. Mohou byt také estetickým a originálním prvkem Vašeho domu. Tuto možnost přinášíme v podobě tzv. panelových dveří ALUPROF. Panelové dveře jsou osazeny okrasným panelem, který překrývá křídlo dveří buď z vnějšku nebo z obou stran a díky tomu vzniká čistá, jednolitá plocha tvořící hladký vzhled podobně jako tzv. bezfalcové dveře v moderních interiérech. Designové panely jsou dostupné v mnoha variantách (např. s ornamenty, frézováním, skly atd.) a v bohaté paletě barev a struktur včetně dřevodekorů. Získáte tak originální dveře, které dodají vašemu domu charakter a reprezentativní vzhled.

Kromě moderních panelových dveří nabízíme i klasické prosklené dveře pro komerční a administrativní objekty, školky a školy, bytové domy, nebo různé druhy interiérových hliníkových dveří, kde nejsou požadavky na prostup tepla. Jako speciální typy dveří nabízíme protipožární prosklené a plné dveře ALUPROF s odolnostmi až do EI90.

Naše společnost THERMONT pro Vás připravila opravdu kvalitní vstupní dveře vyrobené z hliníkých systémů ALUPROF. Vstupní hliníkové dveře splňují nejpřísnější požadavky na vodotěsnost a prostup tepla. Jsou navíc mnohem odolnější než dveře dřevěné nebo plastové a jejich životnost je několikrát vyšší. Hliníkové dveře naší výroby jsou schopny zajistit bezpečný domov pro Vás i Vaši rodinu. Vybírejte z našich systémů ALUPROF, které přizpůsobujeme podle požadavků jednotlivých staveb.

nezávazná poptávka

Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 5.00 MB
  captcha

  hliníkové dveře, zábradlí, střešní světlíky
  a další, to je THERMONT spol. s r.o.

  kontakty
  THERMONT spol. s r.o.
  Ulice 2. května 1574,
  763 61 Napajedla

  > Navigovat k sídlu

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


  kontakty
  THERMONT spol. s.r.o.
  Ulice 2. května 1574,
  763 61 Napajedla

  > Navigovat k sídlu
  +420 577 112 911

  +420 577 945 287

  +420 577 945 288

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.