• Úvod
  • Novinky
  • REALIZUJEME DEVELOPERSKÝ PROJEKT V BLÍZKOSTI PRAHY

REALIZUJEME DEVELOPERSKÝ PROJEKT V BLÍZKOSTI PRAHY

V současné době dokončujeme dodávky hliníkových oken, dveří a HS portálů na developerském projektu "Rezidence Brodce" ve středočeském kraji nedaleko Prahy. 

Rezidence Brodce nabízí celkem 19 prostorných řadových domů. Každý z domů má vlastní terasu a soukromou zahradu. Jedinečný komplex vyrůstá na okraji obce a je citlivě zasazený do přilehlé okolní zástavby. Budoucím majitelům nabízí maximální komfort, který stojí na atraktivní architektuře a vysokém standardu vybavení vč. hliníkových oken a dveří ALUPROF naší výroby.

Domy jsou navrženy tak, aby svým budoucím obyvatelům nabídly soukromí, pohodlí a prostor. Z každého domu je z obývacího pokoje přímý vstup na terasu, která propojuje dům se zahradou a především díky prosklenému obytnému prostoru je skvěle propojený interiér s exteriérem. Projekt je realizován stavební společností SIMPLE PROGRESS s.r.o., která se specializuje na výstavbu architektonicky výjimečných rezidenčních projektů především v Praze a Středočeském kraji. Mezi hlavní priority projektů, které Simpleprogress realizuje, jsou nejvýše postaveny kvalita, detail, design, prvotřídní materiály a nadstandardní a nadčasové zpracování pro co nejvyšší komfort jejich klientů. Více o projektu se dozvíte na https://www.rezidencebrodce.cz/.

Brodce 1
Brodce 2
Brodce 3

hliníkové dveře, zábradlí, střešní světlíky
a další, to je THERMONT spol. s r.o.

kontakty
THERMONT spol. s r.o.
Ulice 2. května 1574,
763 61 Napajedla

> Navigovat k sídlu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


kontakty
THERMONT spol. s.r.o.
Ulice 2. května 1574,
763 61 Napajedla

> Navigovat k sídlu
+420 577 112 911

+420 577 945 287

+420 577 945 288

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.