• Úvod
  • Novinky
  • NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE! POSUVNÉ BEZRÁMOVÉ SYSTÉMY CORVISION+

NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE! POSUVNÉ BEZRÁMOVÉ SYSTÉMY CORVISION+

Představujeme minimalistický posuvný systém CORVISION+ španělského výrobce CORTIZO vhodný zejména pro velké rozměry, který umožňuje maximální prosvětlení místnosti při minimální pohledové šířce hliníkových profilů se zasklenou plochou představující až 94% celkového povrchu.

Skladba profilu dovoluje použít zasklení trojsklem až do síly 54 mm a garantuje výborné akustické a tepelné vlastnosti. Je k dispozici v konfiguracích křídlo a fix, 2 a 4 křídla a maximální šířka i výška křídla je dovolena až do 4.000 mm/křídlo.

Pohledová šířka profilu ve středových spojích je jen 25mm a spodní, vrchní i boční rámy je možné kompletně zapustit do ostění a podlahy. Zahrnuje i možnost motorizovaného otevření křídel až do hmotnosti 700 kg, pro manuálním otevření je povolená hmotnost do 400 kg. Uzamykání je zajištěno pomocí vícebodového uzávěru táhlem, které může být doplněno cylindrickou vložkou s klíčem.

Ložiska jsou uloženy v rámu a křídla mají vyztuženou nerezovou kolejnici, což zajišťuje plynulé a snadné posouvání. Jedná se o systém s tradičním montážním postupem obdobným jako u běžných hliníkových systému, kdy je stále zachování možnost v případě poškození provést bezproblémovou výměnu zasklení. Již brzy bude k vidění a odzkoušení v sídle naší společnosti v Napajedlech. V případě zájmu o více informací nebo zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat na 577 112 929 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Corvision1
Corvision2
Corvision3

 

hliníkové dveře, zábradlí, střešní světlíky
a další, to je THERMONT spol. s r.o.

kontakty
THERMONT spol. s r.o.
Ulice 2. května 1574,
763 61 Napajedla

> Navigovat k sídlu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


kontakty
THERMONT spol. s.r.o.
Ulice 2. května 1574,
763 61 Napajedla

> Navigovat k sídlu
+420 577 112 911

+420 577 945 287

+420 577 945 288

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.