Skip to main content

VILADOMY BŘEZŮVKY - DODÁVÁME PASIVNÍ HLINÍKOVÁ OKNA ALUPROF

V obci Březůvky, asi 10 minut cesty od centra Zlína právě vzniká nový developerský projekt "VILADOMY BŘEZŮVKY". Moderní bydlení v nově vzniklé ulici uprostřed atraktivní lokality, která poskytne maximální komfort, dostatek zeleně a díky postavení na samotném vrcholku kopce také nádherný výhled do okolí.

Viladomy jsou orientovány na jihozápad - jejich poloha, orientace a především pasivní standard je předurčuje k velmi nízkým provozním nákladům. Celý projekt spojuje moderní technologie, originální design, krásné prostředí a byl navržen mladými architekty ze studia SEMELA ATELIER z Luhačovic. Ti využili možnosti vytvořit stylově sjednocenou zástavbu v rámci jedné lokality, kdy navržené stavby svými tvary reagují na svah ve kterém se nacházejí.

Naší dodávkou budou hliníková okna a dveře ALUPROF, systém MB-104 PASSIVE, který svými parametry patří k aktuální špičce na trhu hliníkových výplní a kromě skvělých tepelných vlastností, májí i výborné parametry útlumu hluku a umožňuje použití velkoformátových zasklení pro nerušené výhledy do okolí. Právě ty budou z tohoto místa nádherné. Domy prodává společnost Explicit reality, tak pokud Vás zaujaly neváhejte je kontaktovat

Developer: https://www.viladomy-brezuvky.cz/

Architekti: http://semelaateliers.eu/

[widgetkit id="23" name="aktualita 14 Viladomy Březůvky"]