• Úvod
  • Novinky
  • Dodáváme okna ALUPROF na developerský projekt v Sazovicích

Dodáváme okna ALUPROF na developerský projekt v Sazovicích

V obci Sazovice známé povedenými a architektonicky zajímavými počiny, jako je odbornou veřejností oceňovaný sportovní areál nebo kostel sv. Václava od architekta Jana Štěpána, který byl v roce 2017 vybrán mezi nejlepší stavby roku, roste moderní developerský projekt pro rodinné bydlení.

Autorem návrhu a projektu je architektonická a projekční kancelář talaša kutěj architekti s.r.o. (http://www.talasakutej.cz), kteří se specializují na projekty rezidenčních staveb a obytných souborů v pasivním energetickém standardu.

Naše společnost byla oslovena na dodávku hliníkových oken a dveří v pasivním standardu. Pro tento typ okenních výplní byl zvolen systém MB-104 PASSIVE našeho dodavatele ALUPROF. Ten vyniká skvělou tepelnou izolací, která jej předurčuje pro použití v pasivních domech a nízkoenergetické výstavbě, a byl potvrzen v Institutu pasivních domů PHI v německém Darmstadtu. Celkově bude součástí stylově jednotného komplexu celkem 11 rodinných domů. Jižní fasády s francouzskými okny přechází v prostorné terasy s individuálními pergolami nebo markýzami. Uspořádání domů je řešeno s ohledem na maximální využití slunečního svitu a zároveň ctí i soukromí budoucích obyvatel.

Více o projektu: https://www.domysazovice.cz/

Sazovice 03
Sazovice 04
Sazovice 05

hliníkové dveře, zábradlí, střešní světlíky
a další, to je THERMONT spol. s r.o.

kontakty
THERMONT spol. s r.o.
Ulice 2. května 1574,
763 61 Napajedla

> Navigovat k sídlu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


kontakty
THERMONT spol. s.r.o.
Ulice 2. května 1574,
763 61 Napajedla

> Navigovat k sídlu
+420 577 112 911

+420 577 945 287

+420 577 945 288

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.