Skip to main content

Dodáváme okna ALUPROF na developerský projekt v Sazovicích

V obci Sazovice známé povedenými a architektonicky zajímavými počiny, jako je odbornou veřejností oceňovaný sportovní areál nebo kostel sv. Václava od architekta Jana Štěpána, který byl v roce 2017 vybrán mezi nejlepší stavby roku, roste moderní developerský projekt pro rodinné bydlení.

Autorem návrhu a projektu je architektonická a projekční kancelář talaša kutěj architekti s.r.o. (http://www.talasakutej.cz), kteří se specializují na projekty rezidenčních staveb a obytných souborů v pasivním energetickém standardu.

Naše společnost byla oslovena na dodávku hliníkových oken a dveří v pasivním standardu. Pro tento typ okenních výplní byl zvolen systém MB-104 PASSIVE našeho dodavatele ALUPROF. Ten vyniká skvělou tepelnou izolací, která jej předurčuje pro použití v pasivních domech a nízkoenergetické výstavbě, a byl potvrzen v Institutu pasivních domů PHI v německém Darmstadtu. Celkově bude součástí stylově jednotného komplexu celkem 11 rodinných domů. Jižní fasády s francouzskými okny přechází v prostorné terasy s individuálními pergolami nebo markýzami. Uspořádání domů je řešeno s ohledem na maximální využití slunečního svitu a zároveň ctí i soukromí budoucích obyvatel.

Více o projektu: https://www.domysazovice.cz/

[widgetkit id="20" name="aktualita 13 Domy Sazovice"]