Skip to main content

NOVINKA! OKENNÍ A DVEŘNÍ KLIKY M&T PRO NAŠE OKNA ALUPROF

Stále vylepšujeme a modernizujeme nabídku doplňkového příslušenství k našim moderním oknům ALUPROF. Na základě vysoké poptávky jsme se rozhodli stabilně zařadit do naší nabídky kvalitní okenní kování známého českého designového výrobce M&T (www.kliky-mt.cz).

V poslední době jsme se stále častěji setkávali s požadavky na moderní a minimalistické okenní kliky, protože ve vnímání vzhledu interiéru jsou okenní kliky neméně důležité, jako kliky na interiérových dveřích.

Výrobky společnosti M&T jsou vysoce kvalitní a ověřené dlouholetým užíváním. M&T má svůj osobitý přístup s přednostmi, které značku charakterizují: výroba designových řad klik z masivní mosazi, technologicky vyspělé zázemí, ale zároveň s velkým podílem ruční práce, s neustálými inovacemi a precizním řešením všech detailů výrobků. Základem je tradiční česká strojírenská výroba, která nám umožňuje profesionálně vyvíjet nové konstrukční řešení, zavádět nové výrobní a technologické postupy, navrhovat inovativní designy, vše se značkou M&T.

Rozhodli jsme se stabilně zařadit do nabídky známou řadu ENTERO - jedná se dokonce o první opravdu hranatou kliku uvedenou na evropském trhu již v roce 2004, která díky svému nadčasovému vzhledu stále vypadá skvěle. V naší nabídce najdete okenní a dveřní kliky včetně všech druhů rozet, dlouhou kliku pro HS portál, nebo také madla na vstupní dveře různých délek. Celou řadu budeme nabízet v povrchové úpravě nerez (NRz) nebo černý titan (TiN-K). 

Druhou nabízenou řadou bude kování MINIMAL. Jak už název napoví jedná se skutečně o minimalistický a originální designový výrobek, který dodá našim oknům perfektní detail a vzhled. Toto kování je aktuálně velmi oblíbené na interiérových dveřích řady českých výrobců a proto budeme nabízet sjednocení vzhledu MINIMAL i pro hliníkové okna, HS portály a vstupní dveře naší výroby v povrchové úpravě černý titan (TiN-K). Obě nabízené řady je možné vidět a vyzkoušet si je u nás v sídle společnosti v Napajedlech.

Foto: (www.kliky-mt.cz)

[widgetkit id="18" name="aktualita 11 kliky"]