MB-59S

MB-59S slouží k provádění vnějších konstrukcí s požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci, např. různé typy oken, dveří, větrolamů, vitrín a plošných konstrukcí.

Konstrukční hloubka profilů oken je 50 mm pro rámy a 59 mm pro křídla. Konstrukční hloubka profilů dveří je jak pro rámy tak pro křídla 50 mm. Tímto získáme lícování křídel s rámem jak z vnější, tak z vnitřní strany.

Skoro všechny okenní a dveřní profily mají tříkomorovou konstrukci, kde střední komora slouží jako izolační komora mezi izolačními vložkami. Díky tomuto řešení se podařilo získat štíhlé, ekonomické a pevné profily.

Systém spojení pomocí izolační vložky dovoluje použití dvoukomorových profilů – jiných vevnitř a jiných vně pláště. V systému jsou použity profilované tepelné vložky ve tvaru „omega“ z materiálu polyamid zpevněného skleněným vláknem. Tvar vložek zvyšuje tuhost profilů v porovnání k plochým vložkám a usnadňuje odvodnění profilů.

 • Součinitel prostupu tepla Uf od 2,25 W/m2K u oken a od 2,58 W/m2K u dveří
 • Použité výplně mohou mít tloušťku 4 - 40 mm v křídlech oken a 4 - 31 mm ve dveřích, vitrínách a pevných oknech

Jednou ze základních výhod hliníkového systému MB-59S je volnost ve výběru kování a způsobu jejich montáže. Konstrukce profilů díky použitým speciálním drážkám dovoluje bez opracování připevňovat různé typy závěsů, pantů a zámků.

Dveře mohou být vybaveny tradičními panty. Profily jsou přizpůsobeny pro obvodová kování a spoje shodné se standardy EURO. Konstrukce profilů díky použitým speciálním drážkám dovoluje bez opracování připevňovat různé typy závěsů, pantů a zámků. Předností prezentované konstrukce hliníkového systému je také možnost ohýbání profilů, provedení různých druhů oblouků a obloukových konstrukcí.

nezávazná poptávka

Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 5.00 MB
  captcha

  hliníkové dveře, zábradlí, střešní světlíky
  a další, to je THERMONT spol. s r.o.

  kontakty
  THERMONT spol. s r.o.
  Ulice 2. května 1574,
  763 61 Napajedla

  > Navigovat k sídlu

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


  kontakty
  THERMONT spol. s.r.o.
  Ulice 2. května 1574,
  763 61 Napajedla

  > Navigovat k sídlu
  +420 577 112 911

  +420 577 945 287

  +420 577 945 288

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.