Jednou z našich kvalitních služeb je i provádění zasklení lodžií a balkónů. Zasklení těchto prostor je velice užitečné, protože tím získáte možnost využívat balkón či lodžii i za nepříznivého počasí a nebudete muset čekat na to, až bude venku konečně zase teplo.

Zasklení provádíme tak, že je zhotoveno z posuvných křídel, a ta jsou složena z kvalitního rámu a skleněné výplně. Na křídlech jsou namontována nenápadná kolečka, která se pohybují po pojezdových profilech. Díky tomu je umožněna snadná manipulace se zasklením. Vnitřní prostor, který je zasklený, je perfektně chráněn před nepříznivým počasím. Již se Vám dovnitř nedostane žádný studený vzduch, déšť nebo dokonce prach. Této vlastnosti zasklení napomáhají především štětinková těsnění, která jsou umístěna mezi jednotlivými skleněnými křídly a po jejich celém obvodu.

Bojíte se, že by silné nárazy větru mohly poškodit zasklení Vaší lodžie či balkónu? Pokud úplně uzavřete jednotlivá křídla, nic takového se nestane. Při zavření do sebe totiž zapadnou zámky vertikálních profilů, které tak stabilizují křídla do optimální polohy. Tím je celé zasklení chráněno. Pokud si budete v létě chtít užít sluníčko a nesedět za sklem, opět zde není žádný problém. Stačí uvolnit pojistku a skla lehce vysadit.

Na zasklení si můžete také nechat nainstalovat madla, kterými uzavřete celé zasklení. Tato madla si můžete vybrat z několika druhů, aby Vám co nejlépe ladili k daným křídlům a balkónu či lodžii.

Výhody

  • V období zimních měsíců uspoříte mnoho tepla
  • Chráníte životní prostředí
  • 3/4 plochy, která je zasklená, se dá lehce otevřít
  • Skvělá ochrana před zloději
  • Získáte záruku až na 5 let
  • Není nutná žádná údržba

Technická specifikace

Rám:

Profily rámů jsou zhotoveny z hliníku, ve standardní úpravě bílý komaxit, na přání zákazníka vyrobíme jakýkoliv odstín dle RAL

Pojezdové profily:

Jsou ve dvojím základním provedení, vnitřní bezbariérové výšky 10 mm a venkovní výšky 25 mm navíc s odvodem vody

Kolečka:

Kolečko je sestaveno z ložiska s plastovou bandáží

Těsnění:

Rámy jsou mezi sebou těsněny mohérovým těsněním a sklo je uloženo v gumovém profilovaném těsnění

Madla:

Jednoduchá, okenní s pojistkou, dveřní s pojistkou a madlo s cylindrovým zámkem

Výplň:

Sklo (4 až 6 mm), polykarbonát (8 a 16 mm), izolační dvojsklo (16 mm), další výplně dle konzultace

Maxímální výška křídla:

2,4 m

Maximální šířka křídla:

1,25 m

Max.délka stěny bez pomocného profilu:

až 8 m

Možnost uzamykání:

ano