Výběr typů prosklených fasád ALUPROF od společnost Thermont s.r.o.

prosklená fasáda od Thermont

MB-SR50

Fasáda MB-SR50 je základní systém typu sloupek-příčka k provedení vnějšího opláštění budov a vnitřní výstavbě, velké prosklené plochy a také prostorové zástavby (rotundy, zimní zahrady, větrolamy..

MB-SR50 HI

MB-SR50 HI fasáda s vysokou tepelnou izolací je založena na základním systému MB-SR50. Fasáda z tohoto systému splňuje nejvyšší požadavky na tepelnou izolaci staveb. Součinitel prostupu tepla Uf = 0,85-1,23..

MB-SR50 EFEKT

Strukturální fasáda MB-SR50 EFEKT je ekonomickou variantou standardní strukturální fasády. Jedná se o řešení bodového kotvení skla na vnitřní straně a malé vzdálenosti mezi výplněmi (20 mm) s tmelenou..

SR50 IW

Ve fasádách založených na systému sloup-příčka je možné používat různé otvírané prvky: mohou to být okna s viditelným rámem, otvírané dovnitř nebo vně (okno MB-SR50 RT), taktéž okna odklápěné ven..

MB-SR50 střešní okno

Tato okna jsou určena k montáži na střechy o sklonu od 10° do 40° od roviny a mohou být využity také jako ventilační klapky.Nosné hliníkové profily použité ve střešním okně jsou tříkomorové, izolované..

MB-SR50N EI

Požární fasáda MB-SR50 EI (novější varianta MB-SR50N EI) je určena ke konstrukci lehkých protipožárních obvodových plášťů, závěsných nebo vyplňujících, ve třídě požární odolnosti EI15, EI30..

MB-SG50

MB-SG50 výklopné okno je určeno k použití pro sloupko-příčkové fasády např. MB-SR50, MB-SR50 EFEKT, MB-SG 50 nebo MB-SR50 PL.

MB-SR50N OW

Galerie realizací prosklených fasád

prosklená fasáda od firmy Thermont