Pergola PLACEO Zlin

Představujeme novinku ve světě stínění - Samostatně stojící protidešťovou pergolu PLACEO. Jedná se o ideální řešení pokud hledáte moderní a stylový systém pro zastínění terasy.

 

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ PROTIDEŠŤOVÁ PERGOLA PLACEO - EXKLUZIVNĚ OD THERMONT S.R.O.!

Jedná se o ideální řešení pokud hledáte moderní systém pro zastínění terasy. Tato luxusní pergola nabízí funkci stínění, zastřešení a regulovatelnou ventilaci. Naklápěcí lamely umožňují pohyb až o 140 stupňů, tzn. v letních měsících můžete účinně regulovat sluneční svit nad svými hlavami a naopak v případě deště při úplném uzavření lamel je pergola díky důmyslnému odvodnění vodotěsná. Pro více informací se obraťte na naše technické oddělení, případně využijte náš poptávkový formulář v pravém dolním rohu této stránky

Hlavní přednosti pergoly:

  •     Tuhost a odolnost - lamely jsou vyrobeny z uzavřených profilů aby splňovaly požadavky na zatížení sněhem a větrem.
  •     Vodotěsnost - voda ze lamel je svedena do obvodového profilu a odvodněna nosným sloupem pryč.
  •     Variabilita stínění - střešní lamely je možné polohovat a naklápět pomocí standardně dodávaného dálkového ovladače v úhlu až 140°.
  •     Rozměry - v provedení na čtyřech nohách lze postavil pergolu v rozměru až 6100 x 4000 mm. Větší rozměry lze řešit individuálně.
  •     Obvodový rám umožňuje montáž a doplnění o další prvky - posuvné prosklené stěny, stínící látkové nebo PVC rolety.