Inovace vaší budovy prosklenými fasádami od Thermont s.r.o.

V současné době jsou velkým módním hitem prosklené fasády na komerčních budovách. Tyto budovy poté vypadají opravdu originálně, moderně a architektonicky zajímavě. To ovšem není jejich jediná výhoda. Samozřejmostí je i úžasná prosvětlenost místností a kanceláří, které se v budově s prosklenou fasádou nacházejí.

Naše společnost Vám nabízí možnost zhotovení prosklených fasád na objekt, který si budete přát. Stačí nás kontaktovat. Naši profesionální zaměstnanci provedou analýzu budovy, zhotovíme plány podle Vašich přání a může se začít s instalací této designově úžasné fasády, kterou bude každý obdivovat.

Samozřejmě nabízíme instalaci prosklené fasády nejen na komerční budovy, ale můžete jimi "prosvítit" i Váš dům nebo třeba chalupu. Získáte tak úžasný výhled do zahrady či na jiné krásné místo.

Fasádní systém je zhotoven z vertikálních hliníkových sloupů a vodorovných nosníků, které tvoří nosnou konstrukci. Zajisté je i nutné, aby daná fasáda měla tepelně-izolační vlastnosti. Těch dosahujeme tím, že je přerušen tepelný most pomocí polyamidové vložky a izolačního dvojskla, popř. trojskla.

Pokračujte do sekce fasád ALUPROF